PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Michaela Černohousová - Lanškroun


METODA ŘASA NA ŘASU

Metoda spočívá v aplikaci syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky pomocí speciálního lepidla, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Aplikujeme jednu řasu po druhé na Vaše řasy. Každá Vaše řasa bude mít přirozený vzhled - bude jemná, lehká a krásně splyne s Vaší přírodní řasou.

Řasy vydrží 3–5 týdnů dle toho, jak rychle Vám vaše vlastní řasy vypadávají.

OBJEMOVÉ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Je metoda prodlužování řas, při které se na 1 přírodní lepí několik řas umělých, z čehož vzniká i výraz 2D - 8D řasy. I z velmi řídkých vlastních řas lze touto metodou vytvořit nádherný objem a to až po velmi výrazný. 

1. Před aplikací?

V den aplikace nepoužívejte oční krém ani ostatní kosmetické přípravky v okolí očí. V den aplikace si také nemalujte oči a nepoužívejte řasenku. V případě kontaktních čoček si je před aplikací vyjměte z očí.

2. Těsně po aplikaci?

2-4 hodiny po aplikaci řas si nemyjte oči, neplavte, vyhněte se mnutí očí, nepoužívejte mechanické kleště a vyhněte se příliš mastným krémům v oblasti očního okolí.

3. Péče o prodloužené řasy?

Ve studiu Vám doporučíme produkty vhodné pro odličování očí s prodlouženými řasy. Na jejich pročesávání používejte speciální kartáčky, které si od nás můžete také odnést. Řasy nemalujte řasenkou :)