LAMINACE OBOČÍ

Laminace je metoda pozvednutí a zvýraznění obočí. Proces spočívá v nanášení přípravků na jednotlivé chloupky, které jsou poté zafixované do požadovaného tvaru. Každý chloupek je potažen speciálním ochranným přípravkem, který zachová pigment déle, než když se obočí barví permanentní barvou. Laminace je spojena s vytvarovaním i barvením. Laminace zpravidla vydrží 4-6 týdnů. 

MODELACE A BARVENÍ OBOČÍ

Kvalitně upravené obočí je základ a dokáže vám změnit celkový vzhled a výraz obličeje. Samostatně u nás můžete využít službu, kdy Vám upravíme obočí do požadovaného tvaru a nabarvíme. Zvýrazníme vaše obočí s ohledem na Vaše přání, ale také na tvar a rysy obličeje a dodáme mu ten správný tvar.

LASH LIFTING LASH BOTOX

Je inovativní technologie, která Vaše vlastní řasy prodlouží, zvýrazní a dodá jim objem a to bez umělého nalepování. Technika Lash lifting a následně Lash botox spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Po technice Lash Lifting se následně aplikuje profesionální barva na řasy a jako poslední krok se nanáší Lash Botox. To je extrémně účinná vyživující péče na řasy, která vám zdvojnásobí objem řas.

LASH & LAMINACE

Spojení laminace obočí a lash liftingu řas v jednom ošetření. Počítejte u nás tedy s péčí, která je dlouhá 90 minut, po níž bude odcházet jako mrkací panenka s nádherným obočím a řasami.