STUDIO PARDUBICE

Sukova třída 1556, telefon 736 705 788

Najdete na ulici Sukova třída 1556

Nádherné pardubické studio Vás přivítá recepční částí, kde si v prostorné čekárně můžete vychutnat šálek kávy nebo čaje. Dvě zcela oddělené kosmetické místnosti Vám zaručí soukromí, samozřejmostí jsou i vyhřívaná polohovatelná lehátka a místo pro odložení Vašich věcí. Celý prostor zdobí krásná mramorová podlaha.

Přímo před vstupem do budovy najdete zastávku Sukovka. Poté se k nám dostanete přes hlavní recepci v budově a najdete nás hned v přízemí. Parkování je možné v Paláci Pardubice, odkud to máte 2 minuty chůze k nám, nebo na parkovišti vedle zimního stadionu.

Působí zde:

Nikola Pilařová a Mgr. Nikola Burešová. 

Obě poskytují kompletní kosmetickou péči, přístrojová ošetření, laminaci obočí, lash lifting řas, čištění pleti a speciální ošetření akné.


NIKOLA PILAŘOVÁ

 - Provádí všechna klasická kosmetická ošetření pleti i dekoltu, čištění problematické pleti, speciální ošetření akné a specifické kosmetické rituály.

- Klientkám poskytuje také přístrojová ošetření pleti, krku a dekoltu za pomocí moderních přístrojů.

- V její nabídce je také laminace obočí a lash lift lash botox řas.

Mgr. NIKOLA BUREŠOVÁ

- Provádí všechna klasická kosmetická ošetření pleti i dekoltu, čištění problematické pleti i ošetření akné a speciální kosmetické rituály.

- Klientkám poskytuje také přístrojová ošetření pleti, krku a dekoltu za pomocí moderních přístrojů.

- Svoje vědomosti si rozšířila na Univerzitě Pardubice - Fakulta zdravotnických studií, díky tomu Vám velmi dobře poradí nejen v kosmetické péči, ale také při výběru kosmetiky na domácí péči.