STUDIA

 Kosmetická studia Simona jsou místem, kde pracují školené a zkušené kosmetičky, které Vám nabídnou ty nejlepší služby v oblasti kosmetiky. Naším základem je profesionální práce a individuální přístup ke každé klientce. V našich studiích najdete naprosté soukromí. Provozní místnosti máme odděleny od čekáren, tak abychom každé klientce zajistili její vlastní komfort.

SVITAVY

najdete na ulici Purkyňova 18

Celý prostor okouzlí dominantními dřevěnými stropy. Jsou zde dvě oddělené místnosti. Klientky mohou počkat na své kosmetické ošetření v krásné a prostorné čekárně. 

Provozní část je druhá samostatná místnost, což nabízí naším klientkám soukromí při ošetření a klidnou relaxaci. 

PŮSOBÍ ZDE:

Simona Špačková, majitelka kosmetické sítě s 8 letou praxí.

Veronika Hanušová, vystudovaná kosmetička s 3 letou praxí. 


LANŠKROUN

najdete na ulici Sládkova u kruhového objezdu

Zde na Vás také čekají dvě oddělené místnosti, kde si v čekárně můžete vychutnat šálek čaje, nebo kávy a počkat si tak na své kosmetické ošetření v naprostém pohodlí.

Kosmetická místnost je oddělena dveřmi a zaručuje klientkám soukromí a možnost příjemné a klidné relaxace na lehátku. Najdete v ní i koutek pro Vaše osobní věci a oblečení.

PŮSOBÍ ZDE:

Veronika Novotná, vystudovaná kosmetička s 6 letou praxí.


LITOMYŠL

najdete na ulici Nerudova 206

Celý prostor kosmetického studia je vytápěn podlahovým topením. I tady si v čekárně můžete vychutnat šálek čaje, nebo kávy. 

Kosmetická místnost je poté oddělena dveřmi a klientky, tak mohou relaxovat v soukromí. Najdete zde i prostorné místo pro odložení Vašich věcí a u konferenčního stolečku na pohodlném gauči můžete s Anetkou probrat postup kosmetického ošetření.

PŮSOBÍ ZDE:

Aneta Žabková, kosmetička a nehtová designerka.


SVITAVY 2 

najdete na ulici Purkyňova 18

Posledni studio je prostorově nejmenší. Samostatně odděleno od hlavního studia, které se nachazí ve stejné budově. 

PŮSOBÍ ZDE:
Kateřina Vasičáková, vystudovaná kosmetička s 6letou praxi