V našich studiích si můžete dopřát kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu, nebo si můžete nechat ošetřit pouze partii obličeje. Každé z těchto ošetření je profesionálně uceleno. 

ANTI-STRESS

ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ  od 990Kč

Celkové ošetření pleť zklidňuje, hydratuje a snižuje pocit napětí. Snižuje pocit svědění a alergické reakce. Posiluje ochranné mechanismy buněk a udržuje pokožku hydratovanou i ve stresujících podmínkách. Pleť je vyrovnaná,  uvolněná a barevný tón pleti je sjednocen.

ALOE VERA

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ  od 990Kč

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, ideální pro pleť poškozenou, která potřebuje regeneraci. Účinek ošetření Aloe Vera je velmi rychle viditelný. Aktivní látky okamžitě pleť zklidní, zchladí a hydratují. Díky ošetření dosáhne pleť žádoucí rovnováhy. 

GOJI LIFTING

LIFTINGOVÉ OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ  od 1390Kč

Ošetření pro celkové zpevnění s liftingovým efektem. Výtažek z plodů goji je využíván tradiční čínskou medicínou již po tisíce let. Obsahuje mimo jiné 19 aminokyselin včetně 8 esenciálních, mnoho minerálních látek a stopových prvků a 500x více vitaminu C než pomeranče. Ošetření pokožku výrazně omlazuje a dodává ji potřebné živiny.  Goji je skutečným "elixírem mládí" v kosmetice.

TEA CEREMONY NOVINKA!

DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ od 1190Kč

Ošetření poskytuje pleti intenzivní hydrataci a obnovuje její rovnováhu. Pleť získá po ošetření nádherný vyhlazený a rovnoměrný vzhled. Antioxidační účinek čaje matcha chrání pleť před předčasným stárnutím, extrakt ze zeleného čaje chrání pleť, působí antioxidačně a zabraňuje ztrátám hydratace a kyselina hyaluronová poskytuje pleti intenzivní hydrataci.

COZY REGENERATION

REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ  od 1190Kč

Díky bohatému složení s cennými ingrediencemi poskytuje ošetření hýčkající masáž a zjemňuje pokožku během jednoho ošetření. Dokonalá kombinace vůně borovice a pomeranče proměňují ošetření na dokonalý aroma zážitek. Pokožka získá dokonale hedvábný povrch.