Ve studiu ve Svitách si můžete dopřát medicinální pedikúru, která se provádí pomocí profesionálního vysokootáčkového přístroje. Moderní pediatrický přístroj obrušuje pokožku velmi jemně a nehrozí u něj nechtěné říznutí. Jde o velmi účinné, detailní a efektivní ošetření. 

Péči o chodidla si vychutnáte na komfortním lehátku, kde můžete relaxovat při wellness pedikúře s příjemnou hudbou, nebo Vám lehátko napolohujeme a vy si můžete u pedikúry vychutnat šálek kávy nebo čaje.


MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRA 

650Kč, s gel lakem 750Kč

POHLADÍ NEJEN VAŠE CHODIDLA, ALE TAKÉ VÁS, DÍKY ŠÁLKU LAHODNÉHO ČAJE NEBO KÁVY.

Medicinální pedikúra, známá také jako "medi-pedi", je neinvazivní ošetření, které se zaměřuje na kompletní a hygienickou péči o chodidla a nehty na nohou.
Odborná diagnóza nohou, změkčení kůže, obroušení otlaků a ztvrdlé kůže plosek, úprava a vyhlazení nehtů pomocí brusných frézek, celkový peeling a výživa chodidel, lakování nehtů.

ESTETICKÁ PEDIKÚRA

550Kč

OŠETŘENÍ, KDE VAŠE NEHTY DOSTANOU NOVÝ ROZMĚR.

Profesionální úprava, zkracování a lakování nehtů s předchozím ošetřením okolních kůžiček a kompletní výživa nehtového lůžka s celkovým lakováním. Největší výhodou této metody je to, že po aplikaci můžete ihned do bot.

WELLNESS/SPA PEDIKÚRA

890Kč, s gel lakem 990Kč

LUXUSNÍ WELLNESS ZÁŽITEK PRO VÁS I VAŠE CHODIDLA S PEDIATRICKÝM OŠETŘENÍM.

Luxusní spa pedikúra v leže na komfortnímu lehátku, kde Vašim nohám dopřejeme péči, díky které budete mít nohy krásnější, hydratované a celkově upravené, kde budete v leže odpočívat při tónech příjemné hudby.

Wellness pedikúra zahrnuje také peeling nohou, zábal a celkovou masáž chodidel a poté kompletní nalakování nehtů.

Pedikúru u nás si vychutnáte v pohodlí komfortního lehátka s kávou nebo čajem