FRAKČNÍ MIKROJEHLIČKOVÁ RADIOFREKVENCE

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť i o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století.

Frakční radiofrekvence se tak stáva vedle rejuvenačních co2 laserů nejsilnějším nástrojem pro vyhlazení vrásek a jizev po akné.

Mikrojehličková frakční technologie kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu. 

Během ošetření pronikají desítky velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu. 

1. Počet ošetření, které musí absolvovat?

Účinky mikrojehličkové radiofrekvence bývají velmi příznivé a brzy viditelné. S drobnými dermatologickými problémy, jako jsou jemné vrásky či rozšířené póry, stačí 1-2 ošetření. Pro léčbu hlubokých vrásek a ochablé pleti se doporučují 3 sezení.

2. Na co je frakční mikrojehličková radiofrekvence vhodná?

Dokonalé odstranění jemných i hlubokých vrásek, celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, redukce ochablých kontur pokožky, redukce velikosti pórů a zlepšení celkového reliéfu pleti, napravení jizev vzniklých v souvislosti s akné.

3. Jaký je výsledek?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že proces neokolagenogeneze (zlepšení povzbuzení kolagenu) a neoelastogeneze je dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě po dobu následujících 3–5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při eliminaci jizev a jemných vrásek – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.

4. Kde mohu ošetřeni absolvovat?

Ošetření můžete podstoupit ve studiu Svitavy, Litomyšl a Pardubice.

5. Cena ošetření?

Cena ošetření pro odstranění jizev a stop po akné je 2.500Kč. Cena ošetření pro omlazení pleti je poté od 2.900-3.500Kč. Zde zaleží na ošetřené oblasti (obličej, krk, dekolt). Cena zahrnuje celkové ošetření dané oblasti, přípravu pleti, aplikaci kosmetické masky a krému.

6. Jaké jsou kontraindikace?

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle,  těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění.

Mikrojehličková frakční radiofrekvence – unikátní ošetření vrásek a jizev s nevídanými výsledky již po prvním ošetření.